آشنایی با شرکت شهنور شمس

شرکت صنعتی شهنور شمس با توجه به نیاز اساسی کشور به کالاهای باکیفیت در زمینه محصولات روشنایی و با رویکردی به ماموریت سازمانی خود که بهینه سازی در مصرف انرژی و همچنین حفاظت از محیط زیست است، مهمترین هدف خود رادر حال حاضر ساخت و تولید محصولات لامپ و روشنایی با بهره مندی از فناوری های روز دنیا قرار داده است.

این شرکت از سال 1394، در راستای آسان و ایمن کردن استفاده از محصولات روشنایی مصرف کنندگان ایرانی، بهینه سازی مصرف انرژی کشور و حفاظت از محیط زیست، تولید و عرضه لامپ‌های جدید فوق کم مصرف ال ای دی، که هم در مصرف انرژی صرفه جویی می‌کردند و هم سازگاری بیشتری با محیط زیست داشتند را آغاز کرد.

سرمایه انسانی گروه شهنور متشکل از بیش از  60 نفر، شامل کارگران کارآزموده، تکنسین‌های مجرب، مهندسین و کارشناسان متخصص است که به باور این مجموعه مهم ترین دارایی این گروه می باشد.

محصولات تولیدی این شرکت با در نظر گرفتن استانداردها از نظر کیفیت و طول عمر با کالاهای تراز اول برابری می نماید. این مجموعه تلاش نموده محصولاتی را به عرضه بگذارد که دارای نور طبیعی و فاقد هرگونه زیان برای مصرف کنندگان و محیط زیست باشد.

لامپ‌ ال ای ‌دی (Light Emitting Diode) نوعی از لامپ‌های حالت جامد است که از فناوری دیود نورافشان استفاده می‌کند. گرچه اولین لامپ‌های ال‌ای‌دی در سال ۱۹۶۰ میلادی ساخته شدند، اما سال‌ها طول کشید تا استفاده از آن‌ها رایج شود و به جایگزینی کم مصرف، بادوام و سالم برای لامپ‌های رشته ای و حتی لامپ های کم مصرف (CFL) تبدیل شوند.

واحد تحقیق و توسعه (R&D) با بهره‌گیری از متخصصین مجرب الکترونیک، نقش محوری و موثری در طراحی و بهبود مستمر محصولات ایفا می نماید. همچنین این واحد با استفاده از ظرفیت های تولید داخل، تاثیر بسزایی بر کاهش و رفع نیاز واردات گذاشته و به حفظ منابع ارزی کشور کمک شایانی نموده است.

 واحد کنترل‌کیفیت‌ (QC) و آزمایشگاه مفتخر به همکاری با جمعی از متخصصین با دانش کشور می باشد.

سازمان فروش این گروه با تاسیس چندین فروشگاه در مشهد و همکاری با نمایندگان و عاملین فروش فعال در سراسر کشور، موفق به توزیع و فروش در سراسر ایران گردیده است.

شرکت شهنور شمس دارای خطوط SMT، تزریق پلاستیک افقی و عمودی، دایکات، فلزکاری و پرس، رنگ الکترواستاتیک، دستگاه‌های برش CNC و سالن‌های مونتاژ می باشد. همچنین این شرکت با دارا بودن خطوط SMT، تولید برد مدار چاپی PCB، اکسترود پلاستیک، تزریق پلاستیک افقی، دایکات، فلزکاری و پرس، دستگاه‌های برش CNC و سالن های مونتاژ می باشد.